KALBİM 4 MEVSİM

Deneyimleri

Hakkında

Sene 2011; İstanbul’un ünlü çorbacısı Saadet Sofrası’nın sahibi Cezmi’nin etrafında gelişen hikaye, Cezmi’nin büyük kızı Buket'le Ankara’da başlar. Buket, bakanlıkta çalışmakta, işadamı olan kocası Selçuk ve oğlu Alp'le yaşamaktalardır. Aynı zamanda müsteşarın sağ kolu olan Buket, iş çevresinde disiplinli çalışması ve imtiyazlar konusundaki hassasiyetiyle tanınmaktadır.
Her anlamda güçlü ve özgür bir kadın imajı çizen Buket, yoğun iş temposu içinde ailesine gerektiği kadar zaman ayıramamaktadır. Oysa en büyük isteği ailesini bir arada tutabilmektir.
Buket, müsteşar ve valiyle beraber İstanbul’da gerçekleşen bir toplantıya katılmış ve toplantının ardından müsteşarın isteğiyle haberi olmadan Saadet Sofrası’na götürülmüştür.
Buket, 22 sene önce ölen annesinin vefatının ardından, babası ile bütün bağlarını koparmıştır. Ancak kızkardeşi Aslı ve çok sevdiği halası Nezaket'le görüşmeyi sürdürmüştür. Aslı, başkomiserlik yapan Burak ile evlenmek üzeredir ancak Cezmi, bu evliliğe sıcak bakmamaktadır.

Özel detaylar

Dizinin Adı ; Kalbim 4 Mevsim
Yapım Şirketi ; Sis Yapım
Yapımcı ; Ilgaz Giritlioğlu
Yapım Yılı ; 2011- Star TV
Senaryo Yazarı ; Ali Ulvi Hünkar
Yönetmen ; Ilgaz Giritlioğlu
Türleri ; Aile, Drama
Oyuncular ; Bülent Emin Yarar, Ayça Varlıer, Merve Oflaz, Kaan Çakır, Gülen Karaman, Tülay Bursa, Mehmet Mehmetov, Sedat Mert, Sennur Nogaylar, Füsun Kostak, Tan Güngör, Taner Ergör, Su Olgaç, Bahar Selvi, Asu Emre, Deniz Gürçay, Ceyhan Başlangıç

Konum