BEYAZ GELİNCİK

Deneyimleri

Hakkında

Aslanbaş'lar, Adana'nın en zengin ve en köklü ailelerinden biridir. Binlerce dönüm pamuk tarlasına sahiplerdir ve büyük bir çiftlik evinde yaşamaktadırlar. Her ne kadar farklı alanlarda başarıları olsa da, ailenin esas hazinesi pamuktur. Hikayenin merkezinde anne ve babalarını kaybetmiş olan, Aslanbaş ailesinin son temsilcileri dört kardeş vardır. Bunun yanı sıra Ceren Duru, küçük yaşta başka bir aileye evlatlık olarak verilmiş bir kadındır. Gerçek ailesini araştıran Ceren, Adana'da yaşayan Karakucak ailesinden geldiğini öğrenir. Gerçek adı Meral Karakucak'tır ve ailesi o daha çok küçükken bir cinayete kurban gitmiştir. Ceren gerçek ailesinin hikayesini deştikçe, ailesini öldüren kişinin Hacı Sefer Aslanbaş olduğunu düşünür ve Aslanbaş ailesinden intikam almayı kafasına koyar.

Önce Aslanbaş Holding'de "Ziraat Mühendisi" olarak işe başlayan Ceren, zamanla bu dört kardeşten biri olan Ömer'i kendine aşık eder. Bir yandan intikamını düşünüp, bir yandan yeni planlar yaparken fark etmeden Ömer'e gerçekten aşık olur. Bunu bir süre kendine bile itiraf edemese de, zamanla aşkı galip gelir ve intikamından vazgeçer ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Özel detaylar

Dizinin Adı ; Beyaz Gelincik
Yapım Şirketi ; TMC Film
Yapımcı ; Erol Avcı
Yapım Yılı ; 2005 - Atv
Senaryo Yazarı ; Ayşen Günsu Teker
Yönetmen ; Güzide Balcı
Türleri ; Dram, Macera, Duygusal, Gizemli
Oyuncular ; Erkan Petekkaya, Sezin Akbasoğulları, İsmail Hacıoğlu, Tülin Özen, Betül Şahin, Şeyda Şaşmaz, Ayçin Tuyun, Altan Erkekli, Esra Kızıldoğan, Olgun Şimşek, Sinan Albayrak, Mehmet Günsür, Mehtap Altunok, Selin Altay

Konum